vr26022021

Back Home De Leestafel Festival historie Regiofestival Regiofestival 2016 Palmares 2016

De uitslag 2016

  Club Maker Titel punten
FICTIE
1 De Geinfilmers José Bibián Amanda 240 NOM
2 De Geinfilmers José Bibián & Joop Geurts Omwegen 228 NOM
3 ESVA Rob Broek Reuze relatie 227 NOM
4 EFA W.J. Noback Haar op de tanden 214
5 EFA Joke Zandstra - v.d. Woude Op eigen benen 205
6 Realtime Netty Kemper Overwerk 197
7 ESVA Herco van der Ree; Frits Heugens; Henk Bennink; Peter Matowidjojo; Joop Topma In en uit de klei getrokken 195
8 Realtime George van Pelt Spanning 188
9 ESVA Frans de Wild;Gijs Jonkers; Wout van den Brink; Dirk Knoop Van wegenwacht tot kunstenaar 172
         
NON FICTIE
1 EFA Ab en Iris van der Veen Het meer in mij 213
2 Realtime Ineke Huijssoon In Beeld 208
3 De Eemfilmers Joke Vos - Heideman Edelhert opzetten 205
De Geinfilmers Jan de Vries en Hans van Es Museumwerf redt de Cultureboat 205
ESVA Salman  Ezzammoury Jose van Laan -Textielkunst 205
6 ESVA Albert Bokslag Vazenproject 2015 204
7 Realtime Clubfilm Realtime Als de Russen komen 202
8 ESVA Wout van den Brink De tuin op Klein Moorst 201
EFA Gerrit Jansonius Herinneringen aan de Gard 201
Realtime Ineke Huijssoon Papierfabriek de Middelste Molen 201
11 ESVA Liesbeth Beerdsen Kromme Rijn, grens tussen toen en nu 200
12 EFA Bert van der Leij Paardenliefde 197
13 ESVA Joop Topma Cinque Terre 195
14 De Cycloop J. van der Velde Nawalgarh 192
De Cycloop Adrie Bijsterbosch Mie 2.0 192
16 ESVA Joop Topma Entrevaux 191
17 EFA W.J. Noback Over de toppen van Cappadocië 190
18 Cine Leusden Theo de Gier Het appelboompje 189
19 ESVA Albert Bokslag De dans van de bootjes in Vancouver 182
20 ESVA Bert van Aanhold; Liesbeth Beerdsen; Frans Jansen; Albert Bokslag Facet-oog-camera 181
21 VAAC Goos Zeijl, Martin Strelitski en Martin Hekkelman Water, bron van leven 178

Laureaat: José Bibian met Amanda

Beste nieuwkomer: Rob Broek met Reuze Relatie

Beste Groepsfilm: Als de Russen komen.

Publieksprijs: Amanda